درباره ما

قصد عقد قرارداد ( فروش / نصب یا سرویس و نگهداری ) آسانسور دارید؟ نگران فرآیند‌های سخت استعلام قیمت و پیدا کردن شرکت های آسانسوری مناسب نباشید. لیفتر به عنوان همراهی آگاه در کنار شما است تا بتوانید با دانش کافی بهترین شرکت آسانسوری را انتخاب کنید.

لیفتر یک شرکت آسانسور نیست بلکه تجمیع کننده شرکتهای آسانسوری است یعنی امکان مقایسه آسان و انتخاب از بین شرکت‌های مختلف آسانسوری را به شما می‌دهد.

لیفتر در تمام مراحل ثبت استعلام و عقد قرارداد آسانسور همراه شما است. به کمک لیفتر می‌توانید قبل از عقد قرارداد ، درباره انواع مختلف آسانسور و مشخصات فنی آن اطلاعات کامل را کسب کنید و سپس خدمات و قیمت‌های شرکت‌های گوناگون آسانسور را با یکدیگر مقایسه نمایید. فرآیند ثبت استعلام و مقایسه با لیفتر بسیار سریع و ساده انجام می‌شود. تمام مراحل آنلاین است و هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و این‌گونه در زمان صرفه‌جویی می‌کنید.

درصورتی که در طول انجام مراحل انتخاب شرکت آسانسوری مناسب  یا ثبت استعلام ، با مشکل مواجه شدید یا سوألی برایتان پیش آمد، تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در تمام روزهای هفته پاسخگوی شما است. مأموریت ما در لیفتر کمک با رعایت انصاف و بی‌طرفی تعریف شده است.

ما با کار تیمی در راستای اهدافمان قدم بر‌می‌داریم و با همکاری و اتحاد بهترین‌ها را برای شما خلق می‌کنیم. همواره به دنبال راهکارهای نو و خلاقانه هستیم تا با ایده‌های جدید کیفیت خدماتمان را ارتقا دهیم.